جمعه, ۱۷ آذر ۱۴۰۲

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۱۲

خرداد
۱۴۰۱
صفحه خبر: حضرت آیت‌الله نوری‌همدانی ازمراجع تقلید قم با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و گرانی گفت: متاسفانه مردم از نظر معیشت و گرانی در مضیقه هستند و انتظار ما از مسئولین رسیدگی به وضعیت موجود است.
آیت‌الله نوری‌همدانی به مناسبت پایان سال درس خارج خود در مسجداعظم قم تصریح کرد: ما باید به مسئولان تذکر بدهیم چرا که مردم به ما مراجعه می‌کنند و می‌گویند چرا درباره وضعیت معیشت و گرانی شما حرفی نمی‌زنید، باید بگویم ما تذکر می‌دهیم ولی متاسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود.
ایشان اضافه کرد: مردم بدانند که حوزه علمیه قم و ما طلبه‌ها با این مردم هستیم چون همین مردم هستند که تا به حال اسلام را حفظ کردند، اماحرف و صدای ما به جای نمی‌رسد و پخش نمی‌کنند.ما باید قدر این مردم را بدانیم و باید باید به فکر اینها باشیم درد این‌ها را درک کنیم و به اندازه خودمان سعی کنیم از این مردم پشتیبانی شود.
آیت‌الله نوری‌همدانی با تاکید بر اهمیت ضرورت پشتیبانی روحانیت از نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: یکی از وظایف مهم روحانیون و علماء حفاظت و پشتیبانی از نظام اسلامی است چرا که نظام، نظام اسلامی است اما این امرجز باخدمت به مردم ورفع مشکلاتشان محقق نمی‌شود.
این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به زحمات امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امام رضوان‌الله تعالی علیه با زحمات فراوان و با حضور پرشور مردم در صحنه‌های گوناگون توانستند این انقلاب را به پیروزی برساند و دست آمریکا و صهیونیست‌ها را از این مملکت کوتاه کند از این روباید به مشکلات مردم رسیدگی کرد تا درآسایش باشند.
ایشان در ادامه با توصیف حضور پرشور مردم در صحنه‌های گوناگون بیان کرد: حضرت امیر المومنین علی(ع) مالک اشتر می‌گوید: که‌ای مالک بدان ستون دین و اجتماع مسلمان‌ها و سپر در برابر دشمن همین مردم هستند بنابراین توجه ات به مردم باشد و امام راحل ورهبری نیز همواره به مردم اهمیت می‌دهند این مردم در هشت سال دفاع مقدس و در لحظه‌های حساس از انقلاب و نظام اسلامی جانانه دفاع کردند.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: